پنل رایگان فالور و ویو و لایک اینستاگرام (آموزش کامل)

در این پست میخواهیم پنل های اینستاگرام رایگان را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید برای خود ویو ویدیو و لایک و فالور نامحدود بزنید به راحتی و در کمترین زمان ممکن .

امروزه افراد زیادی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام هستند و افراد زیادی هم از فروش پنل های دریافت ویو و.. سود میبرند این افراد سایت هایی خارجی را به شما میفروشند که رایگان است ما به شما سایت های دریافت پنل اینستاگرام را معرفی میکنیم تا رایگان ویو و.. بگیرید.

وبسایت اول دریافت ویو ویدیو،لایک و کامنت  اینستاگرام:

این سایت یک سایت خوب است که با سرعت بالا و تعداد بالا روزانه به طور رایگان میتونید لایک ،ویو،و کامنت دریافت کنید این سایت یک سایت ترکی هست و برای دسترسی به آن باید تمام لینک هارا با قند شکن باز کنید تا پنل نامحدود اینستاگرام شما باز شود.

آدرس بخش ویو ویدیو :

لینک بالا را با قندشکن باز کنید و لینک ویدیو اینستاگرام خود را به آن دهید دقت داشته باشید که پیج شما پرایوت یا شخصی نباید این یک پنل اینستاگرام خوب و ثابت است.

سرور دوم همین ویو ویدیو:

آدرس بخش لایک:

لینک بالا را با قند شکن باز کرده و لینک پست اینستاگرام خود را به پنل اینستاگرام دهید تا لایکات ارسال شود به همین راحتی.

 

آدرس بخش کامنت:

در لینک بالا ورود کنید و آدرس پست خود را دهید کامنت ها فقط به صورت ایموجی برای شما ارسال می شود .

 

وبسایت دوم پنل نامحدود اینستاگرام فالور ،ویو igtv،ویو استوری کامنت :

این سایت نسبت به سایت قبلی کامل تر است و قابلیت های رایگان بیشتری دارد و میتوانید از این سایت هم برای گرفتن لایک فالور و.. استفاده کنید .

آدرس سایت اصلی:

در صفحه اصلی این سایت هر بخش به صورت مجزا و کامل جدا شده است که میتونید خیلی راحت استفاده کنید در کل لینک پست و ایدی پیجتونو میخواد که وارد کنید  این هم یک پنل اینستاگرام نامحدود باحال هست که قابلیت فالور هم داره.

وبسایت سوم پنل نامحدود اینستاگرام:

این وبسایت هم مانند دو وبسایت رایگان هم کار میکنه که نسبت به بقیه ضعیف تره می تونید از این وبسایت هم استفاده کنید برای گرفتن فالور اینستاگرام و لایک و پنل نامحدود اینستاگرام.

آدرس سایت اصلی:

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *